Kahve Tutkunlarına Özel Karnaval-Coffee Carnaval Reggae Session,

Kahve severlere özel bir haberimiz daha var. Kahveyi, sporu, eğlenceyi seven bütün kahve tutkunlarının bu karnaval için çok heyecanlanacağını düşünüyorum.

Karnaval için biletler çok ta pahalı değil. Karnavalın sayfasından ve bilet satışı yapılan yerlerden biletleri temin edebilirsiniz.

Ankara’da 10 bin kişiyi ağarlayacak olan en büyük kahve etkinliği “Coffee Carnaval Blues Session” bu sefer bambaşka bir konsept çalışması yapmış.

Reggae Session konsepti ile 12 – 14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Ankara Golf Kulübü’nde gerçekleşecek olan Coffee Carnaval Reggae Session, 3.dalga Speciality Coffee akımının en iyi temsilcileri ile şehri buluşturmaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük reggae grubu Sattas’ın katılacağı Coffee Carnaval’ına 15 bin ile 17 bin ziyaretçinin katılacağı öngörülüyor.

Coffee Carnaval Reggae Session; kaliteli kahveyi, müziği, sporu ve geleneksel karnaval ambiyansını paylaşmaktan keyif alanları yeniden bir araya getiriyor. Türkiye’nin en büyük Reggae grubu SATTAS, alt gruplar ve DJ performanslar IF Performance Hall sponsorluğunda Karnaval için geliyor. Nitelikli kahve temsilcileri ve şampiyon baristalar, düzenlenecek workshop ve seminerlerle kahve konusunda merak edilen detayları ve bilinmeyen teknikleri ziyaretçilerimizle paylaşılıyor.

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında ilk defa düzenlenen Coffee Carnaval’ı yaklaşık 10 bin kişi ziyaret etti ve gerçekleştirilen organizasyon büyük beğeni kazandı.

Etkinliğin gerçekleştirileceği hafta sonu 13-14 Mayıs 2017 Cumartesi ve Pazar günleri Ankara Golf Kulübü’nde Karnaval’la eş zamanlı olarak “Coffee Carnaval Anneler Günü Golf Turnuvası” düzenlenecek. 220 lokal üyesi ve Ankara’da mukim kordiplomatikle yaklaşık 255 oyuncu kapasitesi bulunan kulüple ortaklaşa gerçekleştirilen çalışmayla İstanbul, İzmir, Antalya bölgelerinden de profesyonel/amatör oyuncular Karnaval davetlisi olarak Ankara’ya geliyor.

2017 Coffee Carnaval hem eğlenceli hem de farklı bir projeye imza atıyor. Sektörün en büyük paydaşları, Kurum/kuruluş, STK, Spor Kulüpleri ve Üniversitelerimizin desteği ile gerçekleştirdiğimiz bu büyük buluşmayı kaçırmayın.

Kaynak: haberler.com

Bir cevap yazın