Vizyon Filmleri

Transformers 5: Son Şövalye

Vizyon tarihi : 23 Haziran 2017 (2s 29dk)
Yönetmen : Michael Bay
Oyuncular: Mark Wahlberg, Laura Haddock, Anthony Hopkins
Tür : Aksiyon, Bilimkurgu
Ülke : ABD
Son Şövalye, Transformers bu sefer serinin özündeki efsaneleri paramparça etme hedefini taşıyor. İnsanlar ve Transformerlar savaşta, Optimus Prime ise gitmiş. Geleceğimizi kurtarmanın yegane çıkar yolu geçmişin sırlarında ve Transformerların dünyadaki gizli geçmişinde yatıyor. Dünyayı kurtarma görevi Cade Yeager Bumblebee; bir İngiliz lordu ve bir Oxford profesöründen oluşan sıradışı bir birliğie kalıyor. Sevilen fantastik serisi Transformers’ın 5. devam halkası olan Transformers 5: Son Şövalye’nin yönetmen koltuğunda serinin üünlü yönetmeni Michael Bay oturuyor.

Arabalar 3

Vizyon tarihi : 16 Haziran 2017 (1s 49dk)
Yönetmen : Brian Fee
Oyuncular: Owen Wilson, Larry The Cable Guy, Armie Hammer
Tür : Animasyon, Macera, Aile
Ülke : ABD
Pixar’ın sevilen serisi Arabalar’ın 3. devam halkası Arabalar 3’te yönetmen koltuğunda tekrar Brian Fee oturuyor. Şimşek McQueen’in yeni maceralarını göreceğimiz filmde sevimli arabayı kendisinden genç ve hızlı arabalar tarafından bozguna uğratılmış olarak görüyoruz. Şimşek pistlere geri dönmenin hayalini kurup kenara itildiğine içerlerken bir anda #95’in işinin henüz bitmediğini kanıtlamaya karar veriyor.

Tam Gaz

Vizyon tarihi : 30 Haziran 2017 (1s 53dk)
Yönetmen : Edgar Wright
Oyuncular: Ansel Elgort, Kevin Spacey, Lily James
Tür : Aksiyon, Polisiye, Gerilim
Ülke : İngiltere, ABD
Baby genç yaşına rağmen oldukça deneyimli bir sürücüdür. Genç görünümü yüzünden Baby lakabını alan adam banka soyguncuları için sürücülük hizmeti vermektedir. Banka soygununun ardından kaçış için sürücülük yapan adamın yolu bir gün bir suç lideri ile kesişir ve onun için çalışmak zorunda kalır. Ancak girdiği bu iş başarısız olmaya mahkum bir soygundur. İşler ters gittiğinde peşine düşen farklı farklı insanlardan kaçmak zorunda kalır…

Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı

Vizyon tarihi : 26 Mayıs 2017 (2s 9dk)
Yönetmen : Joachim Rønning, Espen Sandberg
Oyuncular: Johnny Depp, Javier Bardem, Brenton Thwaites
Tür : Macera, Fantastik, Aksiyon
Ülke : ABD

Çılgın maceraları ile bilinen, kaptanları şahı ama bir o kadar talihsiz Jack Sparrow, yelken açtığı sularda yaklaşan kötü rüzgarları hisseder. Korkunç Kaptan Salazar’ın yönetimindeki ölümcül hayalet korsanlar, denizdeki tüm korsanları öldürerek Şeytan Üçgeni’nden kaçmayı başarmıştır; hayatta kalan tek korsan kaptan ise Jack’tir. Jack, Salazar’ın gazabından ve intikamından kurtulmak için Poseidon Asası’nın peşine düşer. Bu efsanevi asayı bulmak içinse güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth ve Kraliyet Donanması’ndan dik başlı, genç bir denizci olan Henry ile zorlu bir anlaşma yapar. Küçük ve külüstür gemisi Dying Gull’un dümenindeki Jack Sparrow, hem kötü kaderini tersine çevirmenin hem de şimdiye dek karşına çıkan en dişli ve korkunç düşmandan kurtulmanın yollarını arayacaktır.


Katliam Günü

Vizyon tarihi : 30 Haziran 2017 (1s 25dk)
Yönetmen : Nick Jongerius
Oyuncular: Noah Taylor, Patrick Baladi, Charlotte Beaumont
Tür : Dram, Korku
Ülke : Hollanda
Jennifer, geçmişinden kurtulmaya çalışan Avusturalyalı bir kızdır. Bir gün bir turist grubu ile beraber Amsterdam’ın efsanevi yel değirmenlerini izlemek için bir tura katılır. Fakat otobüsün ıssız bir yerde kaza yapması sonucu Jennifer ve diğer yolcular burada sığınacak bir yer bulmak zorunda kalır. Mecburen terkedilmiş uğursuz bir yel değirmenine sığınırlar. Bu yel değirmeni bir değirmencinin eskiden şeytanla anlaşma yapıp tahıl yerine yerlilerin kemiklerini öğüttüğü değirmendir. Yolcular teker teker kaybolmaya başladığında Jennifer hepsinin ortak kaderi ve sırrı olduğunu fark edecektir…
kaynak:beyazperde

Bir cevap yazın