Ayak Tabanına Yapışan Terlik Nakefit
Ayak tabanına yapıştırılarak kullanılan Nakefit, tamamen ayak tabanının şeklini alıyor ve parmakların rahat hareket etmesine izin veren tasarımı ile hareket etme özgürlüğünü arttırıyor. Ayak tabanına yapıştırıldıktan sonra güneşlenirken, havuza ve saunaya girerken, denizde yüzerken çıkartılmasına gerek kalmayan yapışkan terlikler, hem su geçirmiyor hem de tabanınızda sıcağı ya da soğuğu hissetmenizi engelliyor. Suya dayanıklı olmasına rağmen, uzun süre suda kalındığında deforme olabilen tabanlıkları, özellikle sıcak su havuzlarında dikkatli kullanmak gerekiyor. Ayrıca ayağında mantar, enfeksiyon, yara gibi problemler bulunan kişiler için koruyucu özellik taşıyor.

Yapıştırıp çıkarması oldukça kolay olan Nakefit, pratik kullanım özelliği ile plajların aranılan aksesuarı haline geliyor. Çarpıcı renk tasarımı ile modayı yakından takip edenlerin tercihi olan ürün, ayak tabanına yapıştırıldığı andan itibaren yokmuş hissi yaratıyor. İnsanlara, hayvanlara ve çevreye zarar vermeyen nonalerjik maddeler kullanılarak tasarlanan ürün, yalın ayak yürümeyi desteklediğinden dolayı sağlığı da destekliyor.


Kolay ve pratik kullanım

Terlikten daha konforlu tasarımı ile dikkat çeken ürün, ayağı tamamen açıkta bırakarak sadece ayak tabanını sarıyor. Sıcak yaz günlerinde oldukça rahat ve konforlu kullanımı ile ön plana çıkan taban terlikleri, sert cisimlere karşı dayanıklı tasarımının yanı sıra, kaymayı da önlüyor. Yaz mevsiminin vazgeçilmezi parmak arası terliklerin önüne geçen tasarımı ile yaz sezonunun trend modellerinden bir haline gelen Nakefit tabanlıklar; erkek, kadın ve çocuklar için tasarlanan aile paketleri ile de satışa sunuluyor. 10’ar adetlik paketler halinde satılan ürün, Nakefit firmasının internet adresinden sipariş edilebiliyor.

Dışarıdan bakıldığında tabana yapışık olduğu için görünmeyen Nakefit tabanlık, çıplak ayakla geziliyormuş imajı veriyor. Dayanıklı, esnek ve ince tasarımı hafifliği ile birleştiren ürün, ayağın zemine tutuşunu güçlendiriyor. Tek kullanımlık olan yapışkan terlikleri sabah ayağınıza yapıştırarak akşama kadar kullanıp, gece yatarken de çıkarıp atabilirsiniz. Hem yürürken hem de denize girerken kullanılabilen ürün, fonksiyonel olması nedeniyle son dönemlerin en çok tercih edilen plaj aksesuarları arasında yerini alıyor.

Bir cevap yazın