7 Zeytin 1 İncir Kürü

Şifa kaynağı incirin faydaları saymakla bitmiyor. Kur’an-ı Kerim’de de bahsedilen inciri zeytin ile birleştirdiğinizde harika bir kür ortaya çıkıyor. Hem zayıflamak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak hemde sağlıklı beslenmesine ekstra gıda katmak isteyenlerin. Piyasada bulunan haplar tavsiye etmiyoruz yanlış anlaşılmasın. Doğal olan herşey herzaman sentetik olandan daha iyidir.Japon bilim adamlarının uzun araştırmaları sonucu zeytin ve incirin yaşlanmayı geciktirici ve hücreleri yenileyici özelliklerini keşfetmeleri ile günlük olarak düzenli bir şekilde 7 zeytin bir incir yemenin güzelleşme dışında daha bir çok etkisi olduğunu söylüyorlar. Araştırmalarıma göre 7 zeytin bir incir kürünü kullananlar oldukça memnun. Bu kürün bakalım daha nelere faydaları var…

İncir; Beyin hücrelerinin yenilenmesini sağlayarak zeka gelişimine önemli katkı sağlar, özellikle hamile olanlar ve gelişim çağındaki çocuklar için oldukça faydalıdır.

Hem incirde hem de zeytinde çok güçlü antioksidan olduğundan gün boyu vücudun temizlenmesini sağlar. Bu şekilde vücuttaki genç hücrelerin sayısını arttırarak yaşlanmayı geciktirir.Sinir hücrelerini yenilediğinden psikolojik rahatsızlıklara da etkisi çok büyük. Panik atak, anksiyete, depresyon vb. bir çok durumla karşı karşıya iseniz size çok faydası olacaktır.

Vee biz bayanların en çok kullanmak istediği yöntem olan zayıflamaya etkisine gelelim. gün boyu yağ yakımını hızlandırarak kilo vermenize yardımcı olur ve tokluk hissini arttırdığından kilo almayı da engelliyor.

Laktoza alerjisi olanlar ve süt ürünlerini sevmeyenler için harika bir kalsiyum desteği. İncir ve zeytin kalsiyum depolarını doldurmada en iyi ikilidir.

Kan şekerinide dengelediğinden şeker hastalarının rahatlıkla kullanabileceği bir kürdür.

Bağışıklığıda güçlendirdiğinden kanser riskini azaltma etkisi de vardır. Halihazırda bulunan meme, karaciğer ve akciğer kanserlerinin hücrelerini azalttığı yapılan araştırmalar ile ortaya çıkarılmıştır.

Gelelim kürümüzü nasıl yapacağımıza;

7 zeytin 1 incir kürü 21 günde etkisini göstermektedir. Sabah aç karnına ve akşam yatmadan 1-2 saat önce yapacağınız 7 zeytin 1 incir kürünü; bir kaşık hakiki zeytin yağı ile yapabilirsiniz.Bir cevap yazın